środa, 30 lipca 2014

Koszulki BOOGIEboarding.pl

UWAGA UWAGA ! ! !

Dokładnie 100 postów na blogu za nami, a ten jest sto pierwszy.
No i całkiem zacnie się składa, że przy tej okazji mamy przyjemność zaprezentować limitowaną,
totalnie ekskluzywną serię T-shirtów BOOGIEboarding.pl, która niebawem ujrzy światło dzienne.

Koszulki będą drukowane całkowicie na zajawce i absolutnie nie w celu zarabiania pieniędzy. Drukujemy je dla siebie i osób, które chciałyby nasze nowe logo dumnie nosić na klacie. Z tego też względu na naszym profilu na FB lub w komentarzach pod niniejszym postem prowadzimy zapisy na nowe koszulindy. Proszę podać wzór, rozmiar, ilość i jakieś dane kontaktowe, a będziemy mogli zrealizować zamówienie. Powtarzam, koszulki są ekskluzywnie wyjątkowo unikatowe - to znaczy, ile osób się zgłosi, tyle wydrukujemy i koniec basta, więcej nie będzie. Jeszcze nie znamy ceny, ale pewnie im więcej osób się zgłosi, tym będziemy mieli lepszy deal. My na tym nic nie zarabiamy, ciśniemy tyle ile wynoszą faktyczne koszty druku i ewentualnej przesyłki, jeżeli nie znamy się osobiście i nie możecie odebrać jej podczas wspólnego pływania na spocie :)

Robimy to totalnie dla zajawy, nie dla hajsu, dlatego nie mamy zamiaru za nikogo zakładać pieniędzy,
bawić się w przyjmowanie zwrotów i inne tego typu duperele. Kto nas lubi, to polubi też nasze koszulasy.

Poniżej wzory do wyboru. Są dwa projekty i nie będzie żadnych wariacji, że ten napis na innym kolorze koszulki, albo to chcę zamienić z tym.
Proszę określać się konkretnie który wzór i w jakim rozmiarze. Aha, osoby zainteresowane hurtowym eksportem koszulek do Japonii, proszone są o kontakt z naszym działem handlowym od rynków wschodnich :P
BOOGIEboarding FOR LIFE !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz